Clara, CS: GO'nun en yeni memesi, hile içeren bir flama saye

Русскоязычный раздел для пользователей RigitBot принтера

Clara, CS: GO'nun en yeni memesi, hile içeren bir flama saye

Postby csgosite » 14 Jun 2017, 06:50

Twitch flama Haley-Isabel "MissQGemini", Cumartesi günü yaptığı Counter-Strike: Global Saldırı sırasında bir hile kullanarak yakalandı. cs go rulet siteleri Ancak hileye karşı sorumluluk almadı - arkadaşı Clara'yı suçladı.
MissQGemini, Inferno'daki rekabetçi bir maçın ısınma aşamasında, her şeyi aktarırken, aimbot, triggerbot ve görseller gibi hileleri içeren bir program yükledi. Yapılandırma menüsünde, profile1.conf adlı bir yapılandırma yükledi ve default.conf yapılandırmasını kapattı. Yapılandırmalar, bir oyunun oynanması sırasında kullanıcının istediği tüm ayarları içerir.

Aktifleştirildiğinde, gerçek deyimlerini ve tepkilerini, akışının görmüş olduğu wallchack'ı görebileceğini bilmeden taklit etti. Bir wallhack, oyuncuların duvarlarını kullanarak düşmanlarını görmelerine izin veren, onları kullanan oyunculara haksız avantaj sağlayan bir dolandırıcılıktır. Onun davasında MissQGemini'nin wallhack'ı ona oyuncu model iskeletlerini, silahları ve sağlık miktarlarını görme avantajını verdi.

Yaptığı hile kodunun tekrar tekrar çalınmasından görülebileceğini fark ettiğinde, bilgisayarındaki program hakkında kasıtlı bir cehaleti gösterdi ve o sırada odasında olmayan arkadaşı Clara için birkaç güzel sözü vardı. MissQGemini'nin performansı neredeyse Oscar'a layıktı.

"Bu kızı öldüreceğim," dedi BayanQGemini öfkeyle: "Tam anlamıyla onu öldüreceğim. PC'ye [hile] kullanmadığına söz verdi. "

Yine de Clara'yla dolandırıcılık daha sonra söylediği çelişkiye benziyordu.

"Bugün burada ve ben onu izliyordum," dedi MissQGemini. "cs go yazı tura Ben sadece [CS: GO] 'yu kaldıracağım. [Clara] nedeniyle VAC yasağı alamıyorum. "
Bir VAC (Valve Anti-Cheat) yasağı, Valve korumalı sunucuları kandıran oyunculara verilen Buhar yasağıdır. MissQGemini daha önce Clara'yı izliyorduysa, bilgisayarında kurulu olan dolandırıcılıktan haberdar olduğunu düşünürdü. Clara'nın var olup olmadığı hala bilinmiyor.

MissQGemini'nin Twitch kanalı Cumartesi günü yasaklandı, ancak TheDjinnnn takma adı altında başka bir kanal daha yaptı.
O akşam biten yeni yayında MissQugemini "Ben bitti," dürüstçe umursamıyorum. "

MissQGemini, yeni kanalında arkadaşınızın Steam hesabına CS: GO silah skinleri aktarmayla kendini yayınladı ve bu da muhtemelen Site Suspension Evasion tarafından yasaklanacak.
csgosite
 
Posts: 3
Joined: 14 Jun 2017, 03:54

Return to Russia

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests
cron